Project Description

B2B Ceramic Pro

Zaawansowany system B2b stworzony na zlecenie dla ogólnoświatowej marki Ceramic Pro. Marka Ceramic Pro to firma specjalizująca się w nanotechnologii, w swojej ofercie posiadają szeroki zakres produktów przeznaczonych do ochrony licznej grupy produktów przed szkodliwymi czynnikami warunków atmosferycznych oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Marka Ceramic Pro należy do liderów branży w dziedzinie nanotechnologii z powodzeniem znajdując zastosowanie w ochronie samochodów, statków, samolotów, pociągów, instalacji zewnętrznych itd.

Na zlecenie Ceramic Pro Ireland wykonana została zaawansowana aplikacja webowa. Aplikacja z przeznaczeniem na cały świat stąd jej konstrukcja musiała być bardzo lekka a jednocześnie przyjazna zarówno dla wersji komputerowej jak i mobilnej. Aplikacja przygotowana została w 40 językach co zmniejsza granice jakimi są różnice językowe.

Lekka konstrukcja aplikacji nie ogranicza funkcji jakie posiada powyższy system B2B. W zakresie systemu wyróżniono 4 poziomy użytkowników: Administrator, Dystrybutor, Aplikator, Klient.

Za pośrednictwem konta Administrator mamy możliwość kontrolowania i odbierania zamówień zleconych przez Dystrybutorów. Konto Dystrybutor umożliwia rejestrowanie nowych Aplikatorów na dany kraj i publikacje posiadanych na stanie produktów. Aplikator ma możliwość rejestrowania Klientów i nadawania im rabatów i rejestrację pakietów gwarancyjnych.